kyc-logo

Ponúkame Vám kvalitné a príjemné ubytovanie v penzióne Kyčera, ktorý sa nachádza v samom centre obce Oščadnica. Tunajšie hory Kysuckých Beskýd poskytujú oddych a relax počas všetkých ročných období.


kyc-button
Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks
Penzión Kyčera - ubytovanie Oščadnica

Vážení návštevníci Kysúc, Oščadnice a Veľkej Rače

Ponúkame Vám kvalitné a príjemné ubytovanie ako aj domácu kuchyňu v penzióne Kyčera, Penzión sa nachádza v samom centre obce Oščadnica. Obec je známa strediskom letnej i zimnej turistiky - Snowparadise Oščadnica-Veľká rača (Wielka Racza). Krásna kysucká príroda je rajom pre milovníkov oddychu.

 

Tunajšie hory Kysuckých Beskýd poskytujú oddych a relax počas všetkých ročných období. Náš penzión je vhodný pre všetky skupiny návštevníkov. Priamo v objekte na prízemí penziónu sa nachádza moderne zariadená reštaurácia, ktorú môžu využívať naši hostia a ponúka výbornú domácu kuchyňu.

Na spríjemnenie voľných chvíľ a relax majú naši hostia k dispozícii bazén a saunu, stolný tenis, biliard. Bezplatné wi-fi v celom objekte. Večer strávený pri vykúrenom krbe určite privítate či už po lyžovačke, alebo turistike. Priestranná spoločenská miestnosť je rajom pre rodiny s deťmi a vyplnenie ich volného času.

Overenie dostupnosti a priama rezervácia prostredníctvom booking.com:

booking

 

Spolupracujúci partneri:

,alt snowparadise

Naše video:

alt

 

 

 

 

 
ky-fotoleft